Pasākumi un aktualitātes

Novikontas Jūras koledža ar prieku piedalās daudzveidīgos ar izglītību un jūrniecības sfēru saistītos pasākumos! 
Welcome day

Ar prieku gaidīsim ciemos visus, kas vēlas iepazīt Novikontas Jūras koledžu klātienē!

Welcome Day ir atvērto durvju pasākums, kas notiek reizi 3 mēnešos un ļauj uzzināt visu par un ap jūrnieka profesiju, kā arī par mācībām koledžā un iespējām pēc tās beigšanas!  

Welcome Day ietvaros Tev ir iespēja iepazīt mācības Novikontas Jūras koledžā, mācību telpas, inventāru, kā arī pašam iejusties jūrnieka lomā, pildot interaktīvus uzdevumus uz koledžas profesionālajiem simulatoriem, iemācoties rīkoties ar ugunsdzēšanas piederumiem un iesaistoties citās aizraujošās aktivitātēs! Tāpat mūsu pieredzējušie pasniedzēji ar prieku atbildēs uz visiem interesējošiem jautājumiem par koledžu un karjeru jūrā.

Ja esi drošs par savu izvēli, tad ņem līdzi personu apliecinošu dokumentu, atestātu par vidējās izglītības iegūšanu, un iesniedz dokumentus uzreiz! Uzņemšana mācību grupās noris visa gada garumā!


Enkurs

Enkurs ir Latvijas Jūras administrācijas rīkots konkurss vidusskolēniem, kura organizācijā katru gadu piedalās arī Novikontas Jūras koledža. Konkursa mērķis ir popularizēt jūrnieka profesiju starp Latvijas jauniešiem, uzsverot kvalificētu jūrnieku nozīmi gan Latvijas, gan arī visas pasaules darba tirgū.

Konkursa laikā dalībnieki veic daudzveidīgus interaktīvus uzdevumus uz profesionāliem kuģu simulatoriem, sacenšas savā starpā pirmās palīdzības sniegšanā un glābšanas misijās uz ūdens, izmantojot īstu ekipējumu, kā arī piedalās ugunsgrēka dzēšanas darbos. Viens no konkursantu iemīļotākajiem uzdevumiem, kas notiek Novikontas Jūras koledžā, ir virves vilkšana, kura vienmēr izraisa spraigākās emocijas!

Pieteikšanās konkursam Latvijas Jūras administrācijas mājaslapā.


Ēnu diena

Ēnu dienas ietvaros aicinām iepazīt jūrnieka profesiju, “ēnojot” Novikontas Jūras koledžas pieredzes bagātos pasniedzējus un aktīvus jūrniekus, kuri pastāstīs visu par jūrniecību un iespējām pēc koledžas beigšanas. Meklē “ēnu” vakances Ēnu dienas mājaslapā vai sūti pieteikumu mums: edu@novikontas.lv


Izstāde "Skola"

Katru gadu Novikontas Jūras koledža piedalās Latvijas lielākajā izglītības izstādē “Skola”. Mūsu stendā Tevi sagaidīs koledžas pieredzējušie pasniedzēji, īsti jūrnieki, mūsu bijušie studenti un, protams, mūsu smaidīgais talismans Martims! Izstādē varēsiet uzdot jebkādu jautājumu par jūrnieka profesiju vai mācībām koledžā, doties atklātā jūrā uz kuģa simulatoriem, kā arī izmēģināt savu veiksmi un erudīciju, piedaloties aizraujošos konkursos!


Piesaki savu klasi vizītei

Vēlies uz vienu dienu kļūt par īstu jūrnieku? Nāc ciemos uz Novikontas Jūras koledžu, ņem līdzi draugus un klasesbiedrus!
Uzzini visu par jūrnieka profesiju, izmēģini savas jūrnieka dotības uz reālistiskiem simulatoriem un iepazīsti Novikontas Jūras koledžu!

Nāc ciemos Welcome Day ietvaros vai piesaki visu klasi individuālam apmeklējumam!

Sazinaties ar mums raktot epastu: edu@novikontas.org, vai zvanot +371 23111114