Kā iestāties?

Ja esi nolēmis saistīt savu nākotni ar augsti novērtētu un atalgotu profesiju, tad Novikontas Jūras koledža ir labākā vieta, kur to uzsākt!
 
Iestāšanās visa gada garumā!

Novikontas Jūras koledžā iespējams iesniegt dokumentus visa gada garumā!

Uzņemšana pirmā posma mācību programmās notiek aptuveni reizi 3 mēnešos. Aktuālos datumus var uzzināt mūsu sociālajos tīklos, pazvanot vai uzrakstot mums e-pastu, kā arī atbraucot ciemos uz koledžu.

Savukārt tie, kuriem jau ir jūrnieka pamata izglītība vai jūrnieka augstākā izglītība, var iestāties jebkurā dienā, jo katram tiek izveidots individuāls mācību grafiks!  
 


Nepieciešamie dokumenti

Lai iestātos 1. mācību posma programmā (bez jūrnieka pamata izglītības):

-    Derīgs atestāts par pabeigtu vidējo izglītību (12. klases)
-    Personu apliecinošs dokuments
-    Anketa (aizpildāma uz vietas)
-    3 fotogrāfijas izmērā 3x4 cm
-    Apņēmība un vēlme mācīties!

Novikontas Jūras koledžā nav iestājeksāmenu, bet pirms uzņemšanas tiek pārbaudīta potenciālā studenta motivācija un angļu valodas zināšanas īpašā intervijā. Tie, kuri izturējuši pārrunas, vēlāk tiek nosūtīti uz medicīnisko komisiju. 

Iesniegt dokumentus iespējams jebkurā dienā, jo uzņemšana notiek visa gada garumā! Grupas tiek komplektētas 3 reizes gadā, tāpēc seko līdzi aktuālākajiem jaunumiem mūsu Facebook lapā vai raksti mums, un esi pirmais jaunajā komandā!

Lai iestātos 2. mācību posma programmā (ar pamata jūrnieka izglītību):

-    Derīgs atestāts par pabeigtu vidējo izglītību (12. klases)
-    Personu apliecinošs dokuments
-    Angļu valodas tests Marlins ar vismaz 60% rezultātu
-    Jūrniecības sertifikāti
-    1 fotogrāfija izmērā 3x4 cm 

Lai iestātos Profesionālās pilnveides izglītības programmā:

-    Personu apliecinošs dokuments
-    Atestāts par augstāko jūrnieka izglītību, kura iegūta Latvijā
-    Kuģu vadītāja vai kuģu mehāniķa darba diploms
-    Jūrnieka grāmatiņa, kurā apstiprināts vismaz 18 mēnešus ilgs cenzs attiecīgajā amatā 

 

!Vai zināji, ka, atnākot uz Welcome Day atvērto durvju dienas pasākumu, Tev ir iespēja klātienē uzzināt visu par jūrnieka profesiju un mācībām Novikontas Jūras koledžā un uzreiz iesniegt dokumentus mācībām! 


Studiju maksa

Kopējā mācību maksa par pirmā posma mācībām (pēc 12.klases, bez jūrnieka izglītības) ir 1070 EUR. Summu iespējams sadalīt 3 daļās un apmaksāt teorētiskās mācību daļas laikā saskaņā ar grafiku, kurš ir norādīts līgumā. 

Kopējā mācību maksa par otrā posma mācībām (ar jūrnieka pamata izglītību) ir 5880 EUR*. Summu iespējams sadalīt 3 daļās un apmaksāt 3 gadu laikā.

*trešo valstu studentiem nosacījumi var atšķirties

Maksa par Profesionālās pilnveides izglītības programmu ir ~ 4000 EUR*, summa ir atkarīga no tā, kādus kursus nepieciešams nokārtot. Tāpat programmas daļu var apgūt ar tālmācības palīdzību, dotajā gadījumā mācību maksa ir mazāka. 

*trešo valstu studentiem nosacījumi var atšķirties

Pateicoties Novikontas Jūras koledžas nodrošinātai apmaksātai praksei, students var pilnībā segt mācību maksu un uzsākt patstāvīgu dzīvi!
 


Mācību kredīts

Pagaidām Novikontas Jūras koledžai ir noslēgts sadarbības līgums ar Swedbanku, kurā mūsu studenti var saņemt kredītu ar valsts galvojumu. 

Papildus informācija:

 

Studentiem iespējams pieteikties aizdevumiem individuālajā kārtā arī citās Latvijas bankās. 
Mācību kredītam iespējams pieteikties neatkarībā no mācību posma vai kursa.
Jautājumos par mācību kredītu aicinām sazināties pa talruni +371 23111114.


Mācies un pelni uzreiz!

Viena no lielākajām jūrnieka profesijas priekšrocībām ir augstais atalgojums, kurš ļauj uzsākt patstāvīgu dzīvi jau agrā vecumā uzreiz pēc studiju beigšanas!

Novikontas Jūras koledžas studentiem pēc teorētiskās daļas nokārtošanas tiek nodrošināta apmaksāta prakse uz kuģa. Tās laikā students gūst ne tikai īpaši vērtīgu pieredzi, bet arī savu pirmo samaksu par darbu, ar kuru iespējams pilnībā segt studiju maksu. 

Mēs sadarbojamies ar 28 starptautiskām jūrniecības sfēras kompānijām, uz kuru kuģiem Novikontas Jūras koledžas studenti iziet praksi, bet pēc mācību beigšanas spēj iekārtoties labi apmaksātā darbā uz šo kompāniju vai pārējās pasaules tirdzniecības flotes kuģiem!